Czy warto kupić HTC Desire HD?

HTC Desire HD_1

HTC Desire HD to telefon dotykowy, który będziemy obsługiwali za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 4,3 cala. Wyświetla on obraz na wyświetlaczu Super LCD wyróżniającym się 16 milionami kolorów oraz rozdzielczością ekranu 480×800 pikseli. Warto zwrócić uwagę na dość sporą wagę, która została oszacowana przez producenta na 164 gramy.

Litowo-jonowa bateria ma pojemność 1230 mAh, a przekłada się to na dość sporą jej wytrzymałość. Bateria pozwala na 9 godzin rozmów w technologii 2G oraz ponad 5 godzin w technologii 3G. Z kolei maksymalny czas czuwania HTC Desire HD waha się pomiędzy 17 a 20 dniami. Producent przewidział, że do dyspozycji użytkownika będzie pozostawało 1,5 GB pamięci wbudowanej.

HTC Desire HD_2

Nie będzie kłopotów z jej zwiększeniem, aczkolwiek do tego celu będziemy musieli wykorzystać kartę pamięci microSD lub microSDHC, której maksymalna powierzchnia może wynieść aż 32 GB. Wśród innych istotnych parametrów technicznych warto wymienić procesor Qualcomm o szybkości 1,00 GHz oraz zastosowany system operacyjny Android 2.2 Froyo. Dodatkowo nad stabilną pracą smartfona czuwa 768 MB pamięci operacyjnej RAM.

Comments are closed.