Czy warto kupić HTC Gratia?

HTC Gratia_1

Wybierając nowego smartfona, który docelowo ma nam służyć przez co najmniej kilka lat bierzemy pod uwagę dużo kwestii, jednak najważniejsze powinny być wygląd i dane techniczne, na podstawie których dokonamy właściwego wyboru. Telefon HTC Gratia cechuje się ekranem dotykowym o przekątnej 3,2 cala oraz baterią o pojemności 1200 mAh, która powinna pozwolić nam na 5 godzin rozmów w technologii 2G lub 15,5 dni czuwania w tej samej technologii.

Niezawodne rozwiązanie w kwestii systemu operacyjnego zapewnia Android 2.2 Froyo, który jest szybkim i prostym systemem, w którym połapie się właściwie każdy użytkownik. W telefonie HTC Gratia zastosowano procesor Qualcomm MSM7227 o szybkości 600MHz. W kontekście plików dźwiękowych możliwe jest odtwarzanie formatów MP3, AAC, AAC+, WMA oraz WAV.

HTC Gratia_2

Całkiem niezłe zdjęcia wykonuje aparat fotograficzny o matrycy 5 megapikseli. Dla osób, które dużo komunikują się z innymi przydatny wyda się Instant Messenger, klient e-mail z obsługą protokołów POP3, IMAP, SMTP oraz czytnik kanałów RSS.

Comments are closed.