Elegancki HTC Wildfire S

HTC Wildfire S_1

Eleganckim telefonem, który powinien spełnić oczekiwania potencjalnych użytkowników wydaje się być HTC Wildfire S. Telefon wyróżnia się spośród innych przede wszystkim elegancką stylistyką, a także bardzo dobrą jakością wykonania. W każdym razie ów HTC wyróżnia się sporą ilością pamięci RAM, którą ma do dyspozycji oraz przeglądarką stron internetowych, która umożliwia obsługę technologii Flash.

Kolejnym jego atutem jest jakość zdjęć, którą nazwać można co najmniej jako zadowalającą. Telefon waży nieznacznie powyżej 100 gram, a systemem wdrożonym do działania jest w jego przypadku Android 2.3 HTC Sense. Obsługa za pomocą klawiatury ekranowej jest prosta i przyjemna, natomiast ekran o przekątnej 3,2 cala umożliwia wygodną obsługę jego bogatych funkcjonalności. Ekran HTC Wildfire S charakteryzuje się LCD, multitouchem, 256 tysiącami kolorów oraz rozdzielczością 320×480 px (dowiedz się więcej o tym telefonie).

HTC Wildfire S_2

Producent zdecydował się, aby umieścić „na pokładzie” tego telefonu jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM7227, którego częstotliwość wynosi 600 MHz. Pamięć RAM, którą będzie miał do dyspozycji nasz telefon wynosi 512 M, natomiast wbudowana ilość powierzchni użytkowej to 150 MB. Sytuację ratuje slot pamięci SD, który bez kłopotu pozwala ją zwiększyć.

Comments are closed.