HTC A810 Cha Cha – niedrogi smartfon z QWERTY.

HTC A810 Cha Cha

Smartfon ten należy do tańszych urządzeń tego typu. Ma sporo zalet. Tą, która w pierwszej kolejności rzuca się w oczy jest sprzętowa QWERTY. Obecność takiej klawiatury to duży atut telefonu HTC A810 Cha Cha, ponieważ dzięki niej pisanie jest prawdziwą przyjemnością. SMS-y, e-maile pisze się szybko i wygodnie. Osoby, dla których taka wygoda jest ważna nie wyobrażają sobie innego telefonu niż tylko z QWERTY.

Inne zalety tego urządzenia to system operacyjny Android 2.3.3, pokrycie ekranu powłoką Gorilla Glass, nadającą mu odporność na zarysowania, wbudowany aparat 5 Mpix z diodą LED oraz drugi do prowadzenia rozmów wideo, odtwarzacz mp3 oraz radio z RDS. Pamięć wbudowana w telefonie nie jest duża, ale obecność slotu kart pamięci pozwala ją rozbudować nawet o 32 GB. Smartfon HTC A810 Cha Cha to urządzenie trzeciej generacji. Wyposażony został w GPS, WiFi, Bluetooth 3.0. Ekran to 2,6- calowy kolorowy wyświetlacz. W urządzeniu zastosowano procesor 800 MHz.

HTC A810_Cha Cha

Jeżeli ktoś nie ma bardzo wysokich oczekiwań, a szuka urządzenia z QWERTY i systemem Android w niewygórowanej cenie, to ten smartfon może być dla takiej osoby odpowiedni. Funkcjonalność tego urządzenia jest całkiem dobra.

 

Comments are closed.