HTC Desire C – mały, niedrogi i niezawodny.

HTC Desire C

Jeżeli szuka ktoś niedrogiego smartfona, który pomimo niskiej ceny zapewniałby dobrą funkcjonalność, to tym warto się zaciekawić. Jest to urządzenie z niższej półki cenowej, lekkie, poręczne, a przy tym niezawodne i oferujące dobrą funkcjonalność Dodatkowym atutem HTC Desire C jest wyposażenie go w technologię Beats Audio, ważną dla kogoś, kto ceni sobie dobrą jakość dźwięku muzyki i filmów.

Telefon miał być poręczny, więc nie mógł się w nim znaleźć duży wyświetlacz, ale te 3.5 cala, które posiada to wystarczająca wielkość, by korzystanie z aplikacji czy czytanie informacji na stronach internetowych nie sprawiało problemów. Rozdzielczość wyświetlacza 320×480 pikseli zapewnia dobrą jakość obrazu. W HTC Desire C (poznaj dane techniczne znalazł się procesor 600 MHz oraz 512 MB RAM. Procesor nie jest zbyt mocny, więc do jakichś szczególnie wymagających gier nie będzie to odpowiedni telefon.

HTC Desire_C

To tani smartfon, więc można oczekiwać od niego wydajności, a nie super wydajności. Za to atutem HTC Desire C jest system Android 4.0.3 oferujący ogromny wybór aplikacji, jakie można ściągnąć na ten telefon. Aparat w telefonie ma 5 Mpix. Wbudowaną pamięć 4 GB można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB.

 

Comments are closed.