HTC Desire X – ciekawy telefon ze średniej półki cenowej.

HTC-Desire-X

Modele Desire to smartfony ze średniej półki cenowej. To bardzo popularna i lubiana przez użytkowników seria telefonów HTC. Telefony z serii Desire zapewniają dobry stosunek funkcjonalności do ceny, nie sprawiają problemów swoim użytkownikom i choć nie są najdroższe bardzo dobrze radzą sobie z wieloma zadaniami. Tak jest i z HTC Desire X, telefon uda się kupić nawet za trochę mniej niż 1 tysiąc złotych, a ma konkretne podzespoły i oferuje wiele możliwości.

Jest to smartfon dotykowy ze sporym 4-calowym ekranem i dobrą rozdzielczością 480×800 px. Pracuje na systemie Android 4.0 Ice Cream. Dla wielu osób będzie to jedna z największych zalet HTC Desire X, gdyż jest to system dający wiele możliwości, a przede wszystkim zapewniający dostęp do pokaźnego zbioru płatnych i darmowych aplikacji i gier z Google Play.

HTC-Desire-X

W telefonie znalazł się dwurdzeniowemu procesor 1 GHz, zapewniający dużą wydajność urządzenia, czyli m.in. także sprawne działanie telefonu przy korzystaniu z kilku funkcji jednocześnie. Pamięci RAM znalazło się 768 MB, natomiast wbudowanej 4 GB (z możliwością jej rozszerzenia). Do listy zalet HTC Desire X warto także dopisać aparat 5 Mpix z lampą błyskową oraz obecność radia z RDS. Jest także odtwarzacz muzyki oraz filmów, a rewelacyjną jakość dźwięku zapewnia profil Beats Audio.

 

Comments are closed.