HTC One V o sporych możliwościach

HTC One V_2

Duży wyświetlacz, spora pojemność baterii i bardzo mocne parametry techniczne to cechy, którymi w skrócie możemy obdarzyć HTC One V, kolejny produkt spod szyldu HTC, który podbija europejski rynek w mgnieniu oka. Telefon jest w stanie pracować w czterech standardach zarówno w sieciach GSM, jak i UMTS, co jest rzadkością, ponieważ zazwyczaj nawet smarfony obsługują dwie podstawowe sieci GSM.

Dotykowy telefon posiada wyświetlacz Super LCD o 16 milionach kolorów i wielkości 3,7 cala, który naprawdę pozwala na bardzo komfortowe użytkowanie. Litowo-jonowa bateria ma pojemność bagatela 1500 mAh, która przekłada się na spory czas rozmów lub zwykłego czuwania. Wbudowana w telefonie pamięć wynosi 4 gigabajty, natomiast istotne elementy techniczne tj. procesor lub pamięć RAM również nie odbiegają od tych „właściwych”.

HTC One V_1

Procesor Qualcomm ma zegar o częstotliwości taktowania 1,0 GHz, natomiast wyposażenie w pamięć RAM wynosi 512 MB. HTC One V umożliwia między innymi korespondencję mailową, obsługę Bluetooth w wersji 4.0, korzystanie z sieci WiFi, jak i stworzenie własnego punktu dostępowego, tzw. hotspotu.

Comments are closed.