HTC Radar – niedrogi smartfon z WP7.

HTC Radar

Ten model można kupić już za około 700 – 800 złotych. Nie jest to dużo jak za smartfon. Najważniejsze jednak, czy w takiej cenie otrzyma się wszystko, czego się w telefonie potrzebuje. Ale że HTC Radar jest smartfonem, który łączy niewygórowaną cenę z dobrą wydajnością oraz funkcjonalnością, to może być dobrym wyborem dla osoby chcącej dokonać zakupu, który będzie udanym kompromisem między ceną a jakością.

System operacyjny to Windows Phone 7.5 Mango. Wielkość wyświetlacza dla wielu osób będzie odpowiednia, gdyż nie jest bardzo duży, ale też nie jest mały. Ma 3,8 cale. Rozdzielczość 480×800 pikseli zapewnia dobrą jakość obrazu. W HTC Radar nie zabrakło aparatu, ma 5,0 Mpix, funkcję autofocus, lampę błyskową i daje możliwość tworzenie nagrań wideo. Jest też druga, dodatkowa kamerka. Nie ma niestety slotu kart pamięci, co przy pamięci wbudowanej 8 GB może być problemem. Telefon jest urządzeniem wydajnym, działa płynnie i szybko. Ma procesor 1,00 GHz oraz 512 MB RAM. Internet, aplikacje, gry działają w nim dobrze.

htc-radar

Atutem HTC Radar jest także długa żywotność baterii, WiFi i GPS. Poza tym jest solidnie wykonany i łatwy w obsłudze. Gdyby tylko nie ten brak slotu kart pamięci, to byłby naprawdę dobry smartfon, szczególnie za taką cenę. Jednak nie każdemu karta pamięci jest potrzebna, dla takich osób ten telefon może być odpowiedni.

 

Comments are closed.