HTC Salsa – dane techniczne

HTC Salsa_2

Dawniej porównując telefonu braliśmy pod uwagę wyłącznie jego funkcje oraz wygląd, natomiast teraz w grę wchodzą także parametry techniczne, które warunkują możliwość wykonywania bardziej zaawansowanych operacji za pomocą naszego telefonu. HTC Salsa to telefon z ekranem dotykowym, który waży 120 gram i dysponuje wyświetlaczem o przekątnej 3,4 cala.

Jego bateria, której pojemność według producenta wynosi 1520 mAh wytrzyma od 7 do 9 godzin rozmów lub 18-22 dni w trybie czuwania. Wbudowana w telefonie pamięć wewnętrzna pozwoli na przechowywanie 512 MB multimediów, natomiast o szybkość pracy zadba procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 800 MHz. Wartymi uwagami funkcjami, które posiada w sobie HTC Salsa niewątpliwie są e-kompas, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła oraz kilka innych innowacyjnych rozwiązań.

HTC Salsa_1

Aparat o matrycy 5 Mpx umożliwi nam wykonywanie zdjęć z pomocą lampy błyskowej oraz autofocusa. Ulokowany z przodu aparat umożliwi także wideorozmowy, których jakość nie musi być zadowalająca z uwagi na umieszczony z przodu aparat 0,3 Mpx.

Po więcej szczegółów dotyczących tego modelu HTC zapraszam na stronę operatora PLAY.

Comments are closed.