HTC Titan – smartfon z dużym wyświetlaczem i Windows Phone.

HTC_Titan

Ten telefon może spodobać się osobie, która chce mieć smartfon z dużym ekranem. W tym modelu ma on aż 4,7 cala. Jest to dotykowy ekran pojemnościowy z rozdzielczością 800×480 px. System operacyjny zastosowany w HTC Titan to Windows Phone 7.5. To wada albo zaleta, w zależności, czego się oczekuje. Jeśli sprawnie działającego, niesprawiającego problemów, prostego w obsłudze systemu, który dodatkowo byłby popularny i konkurencyjny dla Androida, to taki jest Windows Phone 7.5.

Jednak nie jest to najnowsza wersja tego systemu, a to może niektórym osobom przeszkadzać. Za to jednoznacznym atutem smartfona HTC Titan jest aparat 8,0 Mpix.

HTC Titan

Jest to wydajne urządzenie, zapewnia to procesor 1,5 GHz. W smartfonie znalazło się 512 MB RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Nie ma slotu kart pamięci. Smartfon obsługuje 3G i komunikację poprzez WiFi. Jest także bluetooth i GPS. W wyposażeniu smartfona znalazło się radio z RDS oraz odtwarzacz muzyki i wideo. Jest kompas cyfrowy i wybieranie głosowe. Dla kogoś, kto chce mieć w telefonie duży ekran, a także chce mieć solidnie wykonane, wydajne, szybkie urządzenie, ten może być dobrym wyborem.

Więcej o tym telefonie możesz dowiedzieć się tutaj – http://www.play.pl/telefony/htctitan/#data-dane

Comments are closed.