HTC Wildfire S – niewielki smartfon z mnóstwem zalet.

HTC Wildfire S

To model cieszący się sporą popularnością. Złożyło się na to wiele jego zalet, a przystępna cena dodatkowo zachęca do jego zakupu. Wśród najważniejszych zalet tego smartfona warto wymienić pracę na systemie Android, elegancki wygląd, niewielkie rozmiary oraz dobrą funkcjonalność. To że HTC Wildfire S jest niewielkim smartfonem może być wadą albo zaletą, w zależności od tego, czego się potrzebuje. Jeśli ważne jest dla kogoś, by smartfon swobodnie mieścił się w kieszeni czy nie zajmował wiele miejsca w torebce, to będzie to zaleta.

System Android jest bardzo popularny, ponieważ daje duże możliwości konfiguracji, dostęp do niezwykle bogatego zbioru aplikacji w Google Play oraz wygodny dostęp do usług Google. Ekran w HTC Wildfire S ma 3,2 cale. To pojemnościowy wyświetlacz TFT z rozdzielczością 320x 480 px. Zastosowana wersja systemu operacyjnego to 2.3.3 Gingerbread.

HTC-Wildfire-S

Smartfon kosztuje około 500 złotych i zapewnia bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Znalazły się w nim: dobry odtwarzacz multimediów, aparat 5 Mpix z diodą doświetlającą, radio, GPS, USB 2.0, złącze jack 3.5 mm, bluetooth 3.0 oraz WiFi. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć do 32 GB.

 

Comments are closed.