HTC Windows Phone 8S – dobry smartfon z najnowszym systemem Microsoftu.

HTC-Windows-Phone-8S

Smartfon ten znany jest przede wszystkim z tego, że znalazł się w nim najnowszy system firmy Microsoft, czyli Windows Phone 8, wskazuje na to zresztą jego nazwa. Wyboru smartfonów z tym systemem jeszcze dużego nie ma, więc warto się HTC Windows Phone 8S zainteresować. Smartfon jest interesujący także z uwagi na swoje bardzo dobre parametry techniczne i doskonałą funkcjonalność.

Nie należy do najdroższych egzemplarzy na rynku, ale jego wydajność jest tak dobra, że sprawdzi się w każdym zadaniu. To co wyróżnia ten telefon poza systemem operacyjnym, to ciekawy design oraz mocne, odważne kolory obudowy.

Znalazł się w nim bardzo dobry wyświetlacz. To dotykowy pojemnościowy wyświetlacz Super LCD. Jest duży, bo ma aż 4 cale i zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu, dzięki rozdzielczości 480×800 px. Za wydajność HTC Windows Phone 8S odpowiada dwurdzeniowy procesor

HTC Windows Phone 8S

1,00 GHz i 512 MB RAM. Pamięci wbudowanej jest 4 GB, obecność czytnika kart pamięci pozwala ją zwiększyć maksymalnie do 32 GB. Wbudowany aparat ma 5 Mpix, diodę LED i umożliwia tworzenie nagrań wideo.

 

Comments are closed.