Nowoczesny smartfon – HTC Wildfire

HTC Wildfire_1

Chcąc wejść w posiadanie nowoczesnego smartfona możemy wziąć pod uwagę telefon HTC Wildfire, który jest prawdziwym kombajnem multimedialnym, który zaoferuje nam mnóstwo udogodnień i urozmaiceń. Czterozakresowy telefon bez klawiatury, obsługiwany wyłącznie za pośrednictwem ekranu dotykowego pojawił się na rynku w 2010 roku i bardzo szybko przypadł do gustu klientom.

Kolorowy wyświetlacz o 256 tysiącu kolorów doskonale zdaje egzamin w połączeniu z 3,2 calowym ekranem dotykowym. Telefon w standardowej wersji dysponuje baterią o pojemności 1300 mAh, która pozwoli na mniej więcej tydzień umiarkowanego użytkowania aparatu. HTC Wildfire charakteryzuje się pamięcią wewnętrzną wynoszącą 175 MB, natomiast będziemy obsługiwać go za pośrednictwem oprogramowania Android 2.1.

HTC Wildfire_2

Procesor Qualcomm MSM7225 o taktowaniu 500 MHz powinien pozwolić na komfortową pracę telefonu bez zacinania się. Pamięć RAM, którą dysponuje HTC Wildfire to 384 MB. W telefonie znajdziemy podstawowe przydatne opcje tj. moduł GPS, Wi-Fi, aparat fotograficzny 5Mpx lub czytnik RSS.

Comments are closed.