Nowoczesny smartfon prawie jak komputer

HTC Evo 3D_1

Czy zdajesz sobie sprawę, że dzisiejsze smartfony mają tak szeroki wachlarz funkcji, że już teraz mówi się o nich jako o małych komputerach z dużymi możliwościami? Dokładnie tak jest, a przykładem tego to HTC Evo 3D, który jest telefonem dotykowym o przekątnej ekranu 4,30 cala.

Jego wyświetlacz wyróżnia się funkcją Super LCD oraz 16 milionami kolorów. Bateria litowo-jonowa o ogromnej pojemności wynoszącej 1730 mAh pozwala na prawie dziesięć godzin rozmów w technologii 2G lub prawie osiem godzin rozmów w technologii 3G. Maksymalny czas czuwania waha się pomiędzy 14 dniami (2G), a 17 dniami (3G) (kliknij tutaj, a dowiesz się więcej o tym telefonie). Komfortową pracę ma za zadanie zapewnić procesor, którym standardowo w przypadku marki HTC jest Qualcomm, a częstotliwość tego konkretnego wynosi 1,2 Ghz.

HTC Evo 3D_4

Ów procesor w działaniu wspiera pamięć RAM o wielkości 1 GB. Identyczną wartością cechuje się wielkość pamięci wewnętrznej telefonu, którą dysponuje HTC Evo 3D. System operacyjny, z którym będziemy mieli do czynienia w tym telefonie to Android 2.3 Gingerbread.

Comments are closed.