Popularny i wydajny HTC Desire HD.

HTC Desire HD

Ten smartfon jest już trochę na rynku, a jego popularność jest wciąż ogromna. Jak na smartfon z 2010 roku ma podzespoły, które i przy dzisiejszych standardach wystarczą, aby określić go jako wydajny. W HTC Desire HD zastosowano procesor 1,00 GHz, 768 MB RAM-u i 1,5 GB wbudowanej pamięci. Kolejne atuty tego telefonu to ekran i system operacyjny. System to popularny Android, wersja w telefonie to 2.2 Froyo. Ekran jest spory, ma 4,3 cale. Jest to pojemnościowy wyświetlacz Super LCD o rozdzielczości 480x800px.

Na duże uznanie w HTC Desire HD zasługuje także wbudowany aparat cyfrowy. Dzięki temu, że zastosowano w nim matrycę 8 Mpix oraz lampę błyskową, zdjęcia wykonywane tym telefonem wychodzą dobre. Możliwe jest także nagrywanie filmów w jakości HD. W telefonie znalazły się: GPS, WiFi, obsługa 3G, bluetooth, USB 2.0, złącze jack 3,5mm, czytnik kart pamięci. Jest także odtwarzacz filmów i muzyki oraz radio z RDS.

HTC Desire_HD

To świetny telefon, który warto mieć, funkcjonalny, zaawansowany technologicznie, solidnie wykonany. Jedynie jego cena może nie być zachęcająca. Kosztuje powyżej tysiąca złotych.

 

 

Comments are closed.