Rewelacyjny HTC One.

HTC One

To najnowszy i najlepszy smartfon HTC. To topowy model. Wyróżnia się aluminiową obudową, która nie tylko sprawia, że wygląda bardziej elegancko, ale także nadaje mu solidności. Jak inne topowe smartfony, tak i HTC One zachwyca wydajnością oraz rozdzielczością wyświetlacza. Procesor zastosowany w tym smartfonie to cztery rdzenie z taktowaniem 1,7 GHz. W telefonie znalazło się także 2 GB pamięci RAM.

Wyświetlacz ma 4,7 cale. Jest bardzo duży, przez co HTC One jest rewelacyjnym telefonem do gier oraz oglądania filmów. Na tak dużym ekranie nawet edytowanie dokumentów będzie wygodne i przyjemne. Rozdzielczość zastosowana w ekranie to 1080×1920 pixeli. Dla nadania mu odporności na zarysowania został pokryty powłoką Corning Gorilla Glass 2.

HTC-One

Solidne wykonanie, super wydajność i doskonała jakość wyświetlacza to jeszcze nie koniec zalet tego urządzenia. Smartfon HTC One obsługuje łączność w standardzie LTE. System, na jakim działa to Android w wersji 4.1.2 Jelly Bean. Zalet i możliwości tego smartfona jest tak dużo, że aby się o wszystkich przekonać, trzeba by go kupić. Barierą w takim testowaniu może być wysoka cena, jedyny minus tego smartfona, ale przy takich parametrach nie można się było spodziewać niskiej.

 

Comments are closed.